نمایشگاه بین‌المللی خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن در اصفهان برپا می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن در اصفهان برپا می‌شود

1397/5/6 3310 0

نمایشگاه بین‌المللی خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن در اصفهان برپا می‌شود

آخرین محصولات مرتبط با مبلمان خانگی، سرویس خواب، کالای خواب و دکوراسیون در ششمین نمایشگاه بین‌المللی خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن اصفهان به نمایش گذاشته می‌شوند.

به گزارش اداره رسانه و فضای مجازی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه طی روزهای 9 تا 12 مردادماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد و جدیدترین محصولات مرتبط با دکوراسیون و مبلمان منزل را به نمایش می‌گذارد.

در این نمایشگاه، 110 مشارکت کننده از استان‌های تهران، اصفهان، البرز، خرم‌آباد، خراسان رضوی، فارس، قم، مرکزی، اردبیل و قزوین محصولات خود را در حدود پنج هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به نمایش گذاشته‌اند.

در ششمین نمایشگاه بین‌المللی خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن اصفهان برندهای مطرحی همچون ژولک، خوش‌نشین، تشک فالومو، چوبینه، مایهور، GM ، لیدر وود، ویکو، پاپیروس، تشک رویال و خانه مدرن حضور دارند.

افزایش مشارکت‌کنندگان از سایر استان‌های کشور به جز اصفهان و افزایش مشارکت‌ تولیدکنندگان داخلی از جمله ویژگی‌های نمایشگاه امسال است که سبب ایجاد تنوع و نوآوری‌های بیشتر در فضای نمایشگاهی اختصاص یافته شده است.

در این نمایشگاه انواع تخت، کمد، مبلمان و سرویس خواب عرضه می‌شود و همچنین مجموعه‌های مربوط به دکوراسیون داخلی و آموزش معماری در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، علاقمندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه، طی روزهای 9 تا 12 مردادماه و از ساعت 17 تا 23 به محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر